Aký program nás čaká?

Návštevy, vystúpenia, divadielka, športové súťaže ... Kedy a kde?

636526449bef4.jpg

Venujte 2% z dane

Pomôžte aj svojim deťom. Urobte ich škôlku lepším druhým domovom.

Kalendárik

Akcie materskej školy

Apríl

11.04.2024 - "Deň spevu a tanca" - generálka v kine Mier - veľká trieda

12.04.2024 - vystúpenie detí s ľudovými tancami "Deň spevu a tanca" v kine Mier - veľká  trieda

29.04.2024 - výlet na Čingov spojený s turistickou vychádzkou pri príležitosti Dňa Zeme - všetky triedy (podľa počasia)

Máj

03.05.2024 - Župné dni na námestí

14.05.2024 - vystúpenie detí ku Dňu matiek - stredná trieda - 15.30 hod.

15.05.2024 - vystúpenie detí ku Dňu matiek - veľká trieda - 15.30 hod.

16.05.2024 - vystúpenie detí ku Dňu matiek - malá trieda- 15.30 hod.

20.-24.05.2024 - Škola v prírode Nita-Mlynky - veľká trieda

Jún

06.06.2024 - Deň rodiny spojený s diskotékou uja Ľuba

12.6.2024 - Mesto deťom

18.- 21.06.2024 - Predplavecká príprava - veľká trieda

Rozvrh pohybových aktivít v športovej hale:

Máj: 6.,

Jún: 3.,

Dôležité upozornenie

Vážení rodičia, sme radi, že nás podporujete svojou prítomnosťou na akciách organizovaných našou MŠ a tešíte sa spolu s nami z úspechov Vašich detí.

Zvyčajnou súčasťou týchto akcií je Vaše zhotovovanie audio a video záznamov.

Chceme Vás však pozorniť, že zhotovovanie takýchto audiovizuálnych záznamov môže čiastočne alebo úplne podliehať autorským právam a ochrane osobných údajov v znení nariadení GDPR.

Na tomto základe Vás chceme požiadať, aby ste takto vyhotovené audio a video záznamy použili výlučne pre svoje potreby a nezverejňovali ich bez súhlasu našej MŠ verejne dostupnými prostriedkami ako sú napr. sociálne siete, verejne dostupné internetové kanály a pod.

Týmto ochránite ako legálne záujmy našej MŠ tak bezpečnosť Vašich detí.

Za porozumenie ďakujeme

Vážení rodičia, aj počas tohto školského roka prebieha na našej škole súťaž v zbere starého papiera. Zber starého papiera sa bude uskutočňovať vo vopred ohlásených termínoch. O dátumoch, počas ktorých môžete priniesť starý papier Vás budeme informovať. Prosíme, aby ste ho zatiaľ do MŠ nenosili. Ďakujeme

Aj tento školský rok sa chceme zapojiť do súťaže "Separuj a vyhraj", v ktorej sme sa predchádzajúce tri školské roky umiestnili v prvej desiatke súťažiacich. Ak máte radi výrobky SABI, odkladajte z nich aj naďalej hliníkové viečka a kedykoľvek ich môžete priniesť do materskej školy. Radi sa do súťaže zapojíme aj tento školský rok a budeme Vám za to vďační.